سئو

تولید محتوا سئو شده و منحصر بفرد

برای اینکه بدانید منظور از تولید محتوا سئو شده چیست، ابتدا باید مفهوم سئو و اصول آن در نویسندگی را بدانید.

سئو چیست؟

SEO به معنای بهینه سازی برای موتورهای جست و جو مانند گوگل می‌باشد. حال محتوا سئو شده محتوایی است که تمامی المان‌های آن اعم از عنوان، سرتیتر، پاراگراف بندی و… مبتنی بر این اصول باشند.

دیگه این‌طوری نیست که هر عکس یا متنی رو که دلت خواست از هرجا که دوست داشته باشی بتونی کپی کنی و بزاری روی سایت و شبکه های اجتماعی الگوریتم های گوگل روزانه در حال تغییر و به روز شدن است و متن‌ها و تصاویر کپی رو تشخیص میده و این باعث میشه رتبه سایت شما به شدت کاهش پیدا کنه .

محتوایی تولید باید کنیم که برای مخاطب مفید و بسیار کاربردی باشه تا پستت رو ذخیره یا ارسال کنن و اینجوری بازخورد پیج بالاتر می رود.

برای اینکه رتبه سایت بسیار خوبی داشته باشیم باید از تولید محتوا سئو شده موثر و مطلوب در جهت دیده شدن استفاده کنیم.

حتی اگر محتوای شما تصویری نیست بازهم استفاده از جلوه های بصری در آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. با خرد کردن محتوای خود به قسمت های مختلف، علاوه بر امکان طبقه بندی راحت تر مطلب، مخاطب نیز راحت تر می تواند به منظور خود دست یافته و در صورت نیاز از لینک های مرتبط بازدید کند.

زمانی که در پی یافتن عناوین و موضوعات محتوای خود هستید از اینکه چهارچوب تعریف شده خود را ترک کنید نهراسید و قید و بندهای غیرضروری را بشکنید. بی تردید شما نمی خواهید که همه محتوایی که ارائه می دهید مستقیما در خصوص چگونگی انجام فعالیت هایتان و ویژگی های یک محصول باشد، چرا که این امر باعث حذف شما از زنجیره تامین می گردد.

seo
seo

چگونگی نوشتن محتوا سئو شده

محتوا باید برای مخاطب نوشته شود و بسیار مهم است که اون محتوایی که در حال نوشتن است باید توجه به این نکته که آیا ذهن مخاطب را درگیر کرده است یا خیر؟ در گذشته موتورهای جستجو به کلمات کلیدی و… اهمیت می‌دادند ولی در حال حاضر جذب مخاطب برای موتورهای جستجو از اهمیت بالاتری برخوردار است.

تولید محتوا سئو شده
تولید محتوا سئو شده

استفاده از هدینگ و سرتیترهای جذاب برای جذب مخاطب بسیار موثر است زیرا که موتورهای جستجو از طریق هدینگ ها متوجه می شوند که موضوع مقاله تهیه شده چیست و اینکه تیترهای جذاب باعث می شوند مخاطب برای خواندن ادامه مقاله ترغیب شود.

استفاده از کلمات مناسب و عدم تکرار یک کلمه بیش از حد در مقاله باعث می‌شود مقاله در موتورهای جستجو از خوانایی بالایی برخوردار باشد.

نهایتا پیشنهاد می‌کنیم به شدت به سئو برای بهینه سازی سایت خود توجه کنید تا تاثیر مثبت در تجاری‌سازی کسب‌و‌کارتان در بازار پر رقابت آنلاین راحت‌تر طی مسیر نمایید.

برا تولید محتوا سئو شده و یونیک می‌توانید از کارشناسان پاکو مشاوره رایگان دریافت کنید.

برای ثبت سفارش محتوا لطفا فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

پاکو تیمی نو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا